Apr 2022

Отримайте корпоративну пошту від НУХТ

Студенти та викладачі можуть оформити офіційну пошту університету, яка дозволить зареєструватись і отримати безкоштовний доступ до світових освітніх онлайн-платформ Coursera, Udemy та Edx, а також інших веб-ресурсів для освітян і науковців (Google Scholar тощо).

Для отримання поштової скриньки в домені nuft.edu.ua достатньо заповнити анкету за посиланням:

Після перевірки Ваших даних протягом 2 діб Ви отримаєте дані для доступу до новоствореної скриньки.

Для здобувачів освіти НАГАДУЄМО, що за дотримання встановлених процедур щодо визнання результатів неформальної освіти та за наявності сертифікату успішного вивчення онлайн-курсу, Ви маєте право перезарахувати результати такого навчання як одну із дисциплін.

Детально про правила перезарахування можна дізнатись на сайті НУХТ у вкладці «Студенту», «Неформальна освіта та визнання результатів» або у представників дирекцій та деканатів.