Nov 2022

1 грудня пройде науково-практичний форум «ТАК»

До 28 листопада можна подати матеріали для участі в науковій конференції від наших колег.

Донецький національний технічний університет з радістю повідомляє, що 1 грудня 2022 року, за ініціативи кафедри автоматики та телекомунікацій ДонНТУ проходитиме восьмий Всеукраїнський науково-практичний форум «ТАК» (телекомунікації, автоматизація, комп’ютерно-інтегровані та інформаційні технології).
Мета проведення форуму – популяризація технічної та ІТ-освіти в регіоні.
В рамках форуму заплановано провести такі заходи:
  • всеукраїнська науково-практична конференція молодих учених «ТАК» – телекомунікації, автоматизація, комп’ютерно-інтегровані та інформаційні технології;
  • круглий стіл «Цифрові двійники та імітаційне моделювання технологічних процесів в системах автоматизації».
Напрями роботи всеукраїнської науково-практичної конференції:
  1. Інформаційні технології, телекомунікації та кібербезпека.
  2. Електроніка, радіоелектронні пристрої.
  3. Автоматизація, комп’ютерно-інтегровані технології.
  4. Енергетика, електротехніка, електромеханіка та ВДЕ.
Кінцевий термін подачі матеріалів — 28 листопада 2022 року.
Докладніша інформація про форум, вимоги участі тощо — на офіційному сайті: