Nov 2022

Запрошуємо на онлайн-конференцію з ІТ у Черкасах!

До 5 грудня можна подати тези доповідей до оргкомітету наукової конференції.

Шановні студенти, аспіранти, докторанти, науково-педагогічні та наукові працівники, фахівці ІТ галузі!

Організаційний комітет запрошує Вас взяти участь у роботі міжнародної науково-практичної конференції «Інновації та перспективні шляхи розвитку інформаційних технологій», яка відбудеться 9 грудня 2022 року в м. Черкаси на базі Черкаського державного технологічного університету в дистанційному форматі.

Участь у конференції та публікація електронної збірки тез доповідей є БЕЗКОШТОВНОЮ.

Мета конференції – розгляд перспективних теоретико-методологічних засад використання інформаційних технологій для вирішення актуальних практичних задач найбільш інноваційних напрямків розвитку інформаційної сфери суспільства.

Секції конференції:

1. Управління організаційно-технологічними процесами.
  2. Експертні системи та системи підтримки прийняття рішень.
  3. Інформаційні технології загального призначення.
  4. Системи прогнозування.
  5. Веб-орієнтовані інформаційні системи.
  6. Безпека інформаційних систем.
  7. Електронний документообіг.

Робочі мови конференції: українська, англійська.

Необхідні умови участі у конференції:

• До 05.12.22 на електронну пошту оргкомітету konf_ipwitd@chdtu.edu.ua надіслати оформлені тези доповіді відповідно до вимог (інформаційний лист та шаблон можна завантажити в кінці сторінки). Заповнити реєстраційну форму учасника за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/182Ulqg5NBRPRo6Fl1XVzhUOYqqoVaHC4UvLEe-eOMhg
  • Після підтвердження прийняття тез, взяти участь в онлайн засіданні з доповіддю в день конференції.

Контакти оргкомітету:

Д.т.н., проф. Прокопенко Т.О. (097)2999979, t.prokopenko@chdtu.edu.ua

К.т.н. Тарасенко Я.В. (096)0377592, ya.tarasenko@chdtu.edu.ua

Інформаційний лист конференції та шаблон можна завантажити за посиланнями: