Nov 2022

Наукові здобутки молодих учених кафедри АКТСУ

17 листопада 2022 р. Михайло Грама презентував результати своїх дисертаційних досліджень на кафедрі АКТСУ.

Цього тижня на кафедрі автоматизації та комп’ютерних технологій систем управління (АКТСУ) був проведений науковий семінар, на якому було презентовано основні результати дисертаційних досліджень Михайла Грами на тему «Автоматизоване керування випарною установкою на основі інтелектуальних регуляторів», керівник — к.т.н., доц. Віктор Сідлецький.

Доповідь зацікавила аудиторію і викликала бурхливу дискусію в якій прийняли участь: декан факультету Автоматизації і комп’ютерних систем к.т.н., доц. Андрій Форсюк, завідувач кафедри АКТСУ к.т.н., доц. Ярослав Смітюх та інші працівники кафедри та гості.