Nov 2022

АКС провів чергову міжнародну наукову конференцію

25 листопада 2022 року в НУХТ на базі факультету АКС було вже традиційно проведено щорічну, IX Міжнародну науково-технічну internet-конференцію «Сучасні методи, інформаційне, програмне та технічне забезпечення систем керування організаційно-технічними та технологічними комплексами».

Засідання секцій у п’ятницю 25 листопада відбулось у режимі онлайн у форматі відеоконференції в зумі. На початку зустрічі з вітальним словом виступили декан факультету Андрій Форсюк, а також завідувач кафедри АКТСУ Ярослав Смітюх.

Під час засідання науковці, викладачі та здобувачі презентували результати власних досліджень, обмінялись досвідом і науковими здобутками.

Дуже тішить, що, незважаючи на нинішні обставини повномасштабної війни, а також перебої з живленням та зв’язком, наша наука продовжує рухатись уперед і розвиватись. В Україні проводяться конференції та інші наукові заходи, в яких беруть участь як досвідчені фахівці, так і молоді здобувачі.

Загалом до оргкомітету конференції надійшло понад 100 тез доповідей.

Електронний збірник матеріалів конференції незабаром буде оприлюднено на сайті факультету та університету.

До нових зустрічей на конференціях у наступному році!