Facebook Created using Figma Telegram Created using Figma VK Created using Figma КОНТАКТИ

Про кафедру Автоматизації та комп'ютерних технологій систем управління

Кафедра Автоматизації та комп'ютерних технологій систем управління відповідає за підготовку бакалаврів зі спеціальності «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології», а також магістрів з цієї спеціальності за освітніми програмами «Комп’ютерні технології та програмування в автоматизованих системах управління» та інтелектуальних комп’ютерних систем керування.
Детальніше
Склад кафедри
      Детальніше

Основні напрямки роботи кафедри Автоматизації та комп'ютерних технологій систем управління

Науково-методична робота

У розрізі науково-методичної роботи колективом кафедри розроблено складові державних стандартів для підготовки бакалаврів за спеціальністю 151 «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології» — освітньо-кваліфікаційні характеристики, освітньо-кваліфікаційна програма, навчальний план. Робота затверджена Міністерством освіти і науки, а також Міністерством праці та соціальної політики.
Детальніше

Підготовка фахівців освітнього ступеня «магістр» за спеціальністю 151 «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології» та професійним спрямуванням «Комп’ютерні технології та програмування в автоматизованих системах управління»

Автоматизація – галузь науки і техніки, яка постійно розвивається. У зв’язку з цим постійно змінюються вимоги до змісту і рівня підготовки фахівців з цієї спеціальності, особливо в компетенції використання ІТ-технологій  та програмування.
Детальніше
Хочете дізнатися більше?

Пропонуємо перейти на сайт кафедри та детальніше ознайомитися з інформацією про кафедру.

Перейти на сайт

Історія кафедри Автоматизації та комп'ютерних технологій систем управління

Кафедра Автоматизації та комп'ютерних технологій систем управління має загальну історію, пов’язану з підготовкою фахівців у галузі автоматизації в університеті, яка налічує понад 50 років.
Детальніше

Підготовка фахівців освітнього ступеня «бакалавр» за спеціальністю 151 «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології»

Нині важко уявити сучасне життя без використання автоматизованих пристроїв і систем. У побуті вони полегшують нам життя, а на виробництві забезпечують отримання високоякісної продукції. Тому, незважаючи на складну економічну ситуацію, на підприємствах різних галузей промисловості продовжуються роботи з автоматизації всіх ланок виробництва.
Детальніше