Звітно-виборча конференція студентів 19 квітня

У четвер о 13:20 в ауд. А-544 пройдуть збори, присвячені висуванню кандидатур на посаду голови Студради АКС.

19 квітня - Кубок ректора з КВК

Запрошуємо всіх на вечір гумору, що відбудеться в четвер 19 квітня о 16:30 в актовій залі НУХТ!

18 квітня розпочинається турнір із волейболу

Цієї середи в спорткомплексі НУХТ стартують змагання з волейболу.

Звітно-виборча конференція студентів 19 квітня

19 квітня - Кубок ректора з КВК

18 квітня розпочинається турнір із волейболу

Вівторок, 17 квітня 2018

На факультеті автоматизації і комп’ютерних систем  24 травня  викладачі та студенти вшановували пам’ять репресованих українців. Зустріч була організована для привернення уваги молоді до трагічних сторінок в історії України, викликаних насильницьким впровадженням комуністичної ідеології. А також  заради відродження національної пам’яті та утвердження нетерпимості до будь-яких проявів насильства проти людства.

Проф. Мартиненко М.А. завідувач кафедри вищої математики ім. проф. Можара В.І. прочитав лекцію на тему: «Шовінистично-більшовистський геноцид українського народу». На лекції були присутні Богатирчук А.С., Романенко В.М., Ніколаєва О. А. та близько ста студентів різних факультетів. Лектор розповів студентам про політичні репресії, про те, як ці жахливі події вплинули на долю українського народу, на розвиток української культури та науки, на життя пересічних українців.

Протягом 1933 р. за політичними звинуваченнями на Україні було усунуто від наукової роботи 1649 науковців, тобто 16% їхнього загального складу. У цілому за ці роки наша країна втратила близько 500 талановитих письменників і вчених. Зокрема, перший завідувач кафедри вищої математики нашого університету професор Можар Володимир Іванович, талановитий математик, автор перших в нашому ВНЗ підручників, був розстріляний у листопаді 1937 року у віці 36 років. Його звинуватили в «активном участии в украинской национал-фашистской организации» та ворожих діях проти радянської влади.

В 60-их роках минулого століття хвиля щовінистичних репресій знову накрила діячів української культури таких, як В. Чорновіл, Л. Лук`яненко, В. Стус, В. Симоненко та ін..

Історія повторюється циклічно і те, що сталося в середині минулого століття, відбувається й зараз на Сході України проти борців за волю. Основне завдання сучасників – не забувати уроків історії та не допустити їх повторення.

Травневі свята Із 28.04 по 06.05 — вихідні, заняття переносяться на 4 робочі суботи. Графік...

(044) 287-96-35 (заочна форма навчання)
01601, м. Київ, вул. Володимирська, 66, корпус «А», ауд. А-430
Показати на мапі