14 вересня 2016 року на факультеті автоматизації і комп’ютерних систем відбулися збори трудового коллективу.

Зі звітом про роботу факультету Автоматизації і компютерних систем за 2015-2016 навчальний рік та завданнями на 2016-2017 навчальний рік виступила  декан факультету Людмила Юрівна Маноха. Вона детально вісвітлила всі види діяльності факультету - навчальну, науково-методичну, науково-дослідну, профорієнтаційну та виховну роботу.

У доповіді було наведено статистику прийому студентів за напрямами та спеціальностями, проаналізовано кадрове забезпечення кафедр факультету, їх наукові  здобутки. Було відзначено необхідність активізації профорієнтаційної роботи, посилення наукової роботи зі студентами, забезпечення науково-методичних комплексів дисциплін сучасними електронними засобами навчання.

Відповідальний за науково-методичну роботу факультету доцент Вовкодав Н.І.  детально проаналізувала стан методичного забезпечення навчального процесу та задачі, які стоять перед кафедрами по забезпеченню навчального процесу.

Бажаємо трудовому колективу ще більше натхнення у вирішенні всіх поставлених задач на поточний навчальний рік.

Списки вступників Четвер, 20 липня 2017
  Спеціальність Напрям підготовки 122 «Комп’ютерні...

(044) 287-96-35 (заочний форма навчання)
01601, м. Київ, вул. Володимирська 66, корп.“А”, ауд. “А-430”