Заходи для молоді від представництва ЄС в Україні

У січні-жовтні 2018 р. пройдуть євровікторина, конкурс відео, дні кар’єри ЄС та конкурс Євроклубів!

Інститут післядипломної освіти запрошує викладачів на семінари!

ІПДО НУХТ запрошує записуватись на короткострокові семінари різної тематики терміном від 40 до 72 годин.

Запрошуємо на День відкритих дверей НУХТ!

У суботу 24 лютого з 10-ї до 13-ї години в університеті пройдуть заходи в рамках дня відкритих дверей.

Заходи для молоді від представництва ЄС в Україні

П'ятниця, 23 лютого 2018

Інститут післядипломної освіти запрошує викладачів на семінари!

Середа, 21 лютого 2018

Запрошуємо на День відкритих дверей НУХТ!

Вівторок, 20 лютого 2018

14 вересня 2016 року на факультеті автоматизації і комп’ютерних систем відбулися збори трудового коллективу.

Зі звітом про роботу факультету Автоматизації і компютерних систем за 2015-2016 навчальний рік та завданнями на 2016-2017 навчальний рік виступила  декан факультету Людмила Юрівна Маноха. Вона детально вісвітлила всі види діяльності факультету - навчальну, науково-методичну, науково-дослідну, профорієнтаційну та виховну роботу.

У доповіді було наведено статистику прийому студентів за напрямами та спеціальностями, проаналізовано кадрове забезпечення кафедр факультету, їх наукові  здобутки. Було відзначено необхідність активізації профорієнтаційної роботи, посилення наукової роботи зі студентами, забезпечення науково-методичних комплексів дисциплін сучасними електронними засобами навчання.

Відповідальний за науково-методичну роботу факультету доцент Вовкодав Н.І.  детально проаналізувала стан методичного забезпечення навчального процесу та задачі, які стоять перед кафедрами по забезпеченню навчального процесу.

Бажаємо трудовому колективу ще більше натхнення у вирішенні всіх поставлених задач на поточний навчальний рік.

Рейтингові списки за результатами зимової сесії 2017/18 н.р.
Золотий байт - 2018 Триває реєстрація на міжнародний ІТ-чемпіонат!

(044) 287-96-35 (заочна форма навчання)
01601, м. Київ, вул. Володимирська, 66, корпус «А», ауд. А-430
Показати на мапі