ВІТАЄМО ЧЕМПІОНІВ ТА ПЕРЕМОЖЦІВ!!! 2017

ВІТАЄМО ЧЕМПІОНІВ ТА ПЕРЕМОЖЦІВ!!! 2017

ВІТАЄМО ЧЕМПІОНІВ ТА ПЕРЕМОЖЦІВ!!!

Конференція студрати факультету 2017

Конференція студрати факультету 2017

На факультеті автоматизації і комп'ютерних систем відбулася конференція студентської ради...

Бізнес-тренінг для майбутніх бакалаврів

Бізнес-тренінг для майбутніх бакалаврів

Студенти четвертого курсу, напрямку Комп"ютерні науки - прослухали бізнес-тренінг.

 • ВІТАЄМО ЧЕМПІОНІВ ТА ПЕРЕМОЖЦІВ!!! 2017

  ВІТАЄМО ЧЕМПІОНІВ ТА ПЕРЕМОЖЦІВ!!! 2017

  Четвер, 13 квітня 2017
 • Конференція студрати факультету 2017

  Конференція студрати факультету 2017

  П'ятниця, 07 квітня 2017
 • Бізнес-тренінг для майбутніх бакалаврів

  Бізнес-тренінг для майбутніх бакалаврів

  Понеділок, 27 березня 2017

Однією з добрих традицій в нашому університеті стало масштабне святкування Всесвітнього дня туризму, який відзначається 27 вересня.

Останні роки День туризму НУХТ відбувається у подвійному форматі – свята й благодійного заходу. Два роки поспіль факультети збирали кошти для українських воїнів, а цього разу благодійний сектор студентської ради університету запропонував надати допомогу дитячому відділенню Інституту онкологічних захворювань. Для збору коштів були облаштовані спеціальні палатки. А ще всі охочі за плату, яку встановлювали для себе самі, могли придбати квиток до умовної зони розваг, де брали участь у різноманітних конкурсах, за перемогу в яких отримували призи. А зібрані за реалізовані квитки кошти додали до благодійних внесків учасників і гостей свята.

Цьогоріч учасники й гості свята подорожували за видами транспорту, й День туризму відбувся під гаслом «Туризм і транспорт – обери свій спосіб подорожувати».

Волею сліпого жеребу факультету біотехнології та екологічного контролю (БТЕК) випало презентувати автомобільний туризм. Водний туризм представляв Навчально-науковий інститут харчових технологій (ННІХТ). Об’єднана команда факультету інженерної механіки та пакувальної техніки (ІМПТ) та Навчально-наукового інституту економіки і управління (ННІЕіУ) знайомила із залізничним туризмом. Все про повітряний туризм знають на факультеті енергетики і енегоменджменту (ЕН). А найдавніший вид туризму – пішохідний – дістався факультету автоматизації і комп’ютерних систем (АКС). Організатори свята – факультет готельно-ресторанного та туристичного бізнесу (ГРТБ) за традицією участь у конкурсі не брав, а пригощав усіх охочих смачнючим кулішем і квасом власного виробництва.

Нелегка місія оцінити творчість наших «туристів» випала на долю журі, у складі: начальника відділу рекламно-виставкової та інформаційної діяльності університету Юлії Цой, заступника директора Студентського центру патріотичного виховання та культурного розвитку Тетяни Шкварницької, директора антикафе «Ляси» Софії Анастасової та керівника відділу маркетингу компанії «SWAT» Олександра Орлова.

Усі підійшли дуже творчо й надзвичайно креативно до облаштування своїх туристичних містечок.

Класична туристична палатка, багаття й пісні під гітару, надзвичайно смачний шашлик і тепла душевна атмосфера – таким був пішохідний туризм у представленні факультету АКС. Та майбутні фахівці сфери, що розвивається бурхливо й стрімко, не були б собою, якби не внесли у класику частку інновацій – гіроскутер приходить на поміч сучасному пішохідному туристу! А всім відомі й улюблені пісні «ДДТ» і «Машини часу» співали хором і господарі містечка, і гості, і журі.

Не обійшлося свято без традиційних змагань зі спортивного туризму, квесту для студентів 1-го курсу «Пізнай країну НУХТ», майстер-класу з йоги, малювання хною, низки веселих змагань між гостями свята та концертної програми.

Цього року на свято завітали учні школи №70 та гімназії «Потенціал» (м. Київ), а також студенти коледжів – Київського коледжу ресторанного господарства нашого університету (КРГ НУХТ), Технолого-економічного коледжу БНАУ, Першого київського медичного коледжу і КВНЗ КОР «Коледжу культури і мистецтв». Вони також взяли участь у змаганнях зі спортивного туризму, концертній програмі, а учні школи №70 ще й підготували своє туристичне містечко з повітряного туризму, де розповіли про аеростати. Гостинно зустрічали гостей кафедри університету, крім участі у святі, вони оглянули навчальні лабораторії, побували на заняттях та спеціально організованих для них майстер-класах.

Весело й цікаво відбулися змагання зі спортивного туризму, за організацію яких був відповідальний викладач кафедри туристичного та готельного бізнесу, керівник студентського гуртка зі спортивного туризму Ігор Рудєв. Спортивна естафета включала етапи: «Маятник», «Топограф», «Туристично-краєзнавча вікторина», «Метелик», «Ліани» «Місток».

У загальному заліку перемогли:

- серед команд нашого університету:

1-е місце – команда факультету БТЕК;

2-е місце – команда факультету ГРТБ;

3-е місце – команда ННІХТ.

- серед команд гостей:

1-е місце – команда КРГ НУХТ (спеціальність «Виробництво хліба, кондитерських, макаронних виробів і харчоконцентратів»);

2-е місце – команда школи №70;

3-е місце – команда КРГ НУХТ (спеціальність «Ресторанне обслуговування» і «Виробництво харчової продукції») і Технолого-економічного коледжу БНАУ.

Достойно подолали випробування у вигляді квесту «Пізнай країну НУХТ» першокурсники. Вони розгадували каверзні завдання організаторів й намагалися випередити суперників, відшукавши якнайшвидше всі станції. Із завданнями впоралися всі, а перемогу вибороли:

1-е місце – команда факультету ІМПТ(37 хв.);

2-е місце – команда факультету ГРТБ(38 хв.);

3-е місце – команда факультету БТЕК (45 хв.).

Переможці конкурсів отримали кубки, грамоти й солодощі.

Наостанок вручили відзнаки за презентацію виду туризму:

- команда факультету автоматизації і комп’ютерних систем виборола номінацію «Коли співає душа»;

- команді факультету біотехнології та екологічного контролю дісталася номінація «Драйвовий маршрут»;

- представлення команди факультету енергетики і енергоменеджменту принесло їм номінацію «Під крилом літака нам про щось проспіва…»;

- об’єднані зусилля факультету інженерної механіки та пакувальної техніки і Навчально-наукового інституту економіки і управління увінчалися номінацією «Під стук коліс народжується дружба»;

- враження, що справив виступ команди Навчально-наукового інституту харчових технологій, були винагороджені номінацією «Свято, написане глибиною».

У номінації «Краще туристичне містечко» перемогли факультет ІМПТ і ННІЕіУ. Приз глядацьких симпатій у цій же номінації вирушив до ННІХТ.

Директор антикафе «Ляси» Софія Анастасова подарувала переможцям конкурсів безкоштовний день у своєму закладі, а кафе «Борщ» (мережа ресторанів «Фішка») - 50% знижку на відвідування їх нового закладу - ресторану «Меланж».

Варто відзначити групи підтримки, що гаряче вболівали і за свої команди, й підбадьорювали конкурентів із інших, й свій гарний настрій передавали оточуючим.

 
  
  
  
  
  
  
  
  

Газета Ф.АКС

Газета Ф.АКС №30 Четвер, 17 березня 2011
Газета Ф.АКС №31 Четвер, 23 червня 2011
Газета Ф.АКС №33 Середа, 30 листопада 2011
Газета Ф.АКС №34 Четвер, 08 березня 2012
Газета Ф.АКС №37 Вівторок, 06 листопада 2012
Газета Ф.АКС №38 Четвер, 07 березня 2013
Газета Ф.АКС №45 Вівторок, 01 вересня 2015

Актуально

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
У пункті меню Студенту додано підпункт Вакансії Вівторок, 20 грудня 2016
Надалі всі вакансії, що будуть пропонутись факультету будуть...
Відділ працевлаштування Середа, 12 жовтня 2016
Шановні студенти!   Відділ працевлаштування Національного...
Факультет шукає фахівця Joomla для адміністрування сайту Понеділок, 06 червня 2016
Якщо ти студент 1-3 курсу та маєш практичний досвід роботи з...
Література (заочний факультет) Четвер, 27 березня 2014
Для навчання студентів заочної форми навчання кафедрами факультету...

Контактна інформація

Телефон
(044) 287-94-40, (044) 289-50-52
Адреса
01601, м. Київ, вул. Володимирська 66, корп.“А”, ауд. “А-430”
Пошук на карті