Факультет АКС - володарі "Кубку першокурсника з футзалу НУХТ"

У фіналі наша збірна першокурсників зустрічалася з командою факультету ІМтаПТ. На перших хвилинах наша команда забрала ініціативу до себе, як результат, до середини першого періоду, наші вели з рахунком 2:0. Під кінець тайму "механікам вдалося відквитати один м'яч і з цим рахунком, команди пішли на перерву. Після перерви, команда-суперник почала насідати на наші ворота, прагнувши відігратися у рахунку, але нашим хлопцям вдалося забити ще один гол і встановили остаточний рахунок матчу. Залишок часу, наші грали від оборони і зберегли комфортну перемогу у два голи. Отже, фінальна серена пролунала, на табло був рахунок 3:1 в нашу користь, що означало, Що факультет АКС -переможець Кубку першокурсника. Вітаємо Наших чемпіонів з перемогою!!!

Списки вступників Четвер, 20 липня 2017
  Спеціальність Напрям підготовки 122 «Комп’ютерні...

(044) 287-96-35 (заочний форма навчання)
01601, м. Київ, вул. Володимирська 66, корп.“А”, ауд. “А-430”