Завершилися захисти бакалаврських робіт

Завершилися захисти бакалаврських робіт

18 червня на кафедрі інформаційних систем завершилися захисти бакалаврських робіт.

Розпочалися захисти бакалаврських - 2018

Розпочалися захисти бакалаврських - 2018

7 червня на кафедрі інформаційних систем розпочалися захисти бакалаврських робіт. Протягом перших двох днів уже захистились 19 студентів, із них 18...

Вітаємо призерку олімпіади в Сумах!

Вітаємо призерку олімпіади в Сумах!

17 травня 2018 року відбувся ІI етап Всеукраїнської студентської олімпіади з математики.

 • Завершилися захисти бакалаврських робіт

  Завершилися захисти бакалаврських робіт

  Вівторок, 19 червня 2018
 • Розпочалися захисти бакалаврських - 2018

  Розпочалися захисти бакалаврських - 2018

  Неділя, 10 червня 2018
 • Вітаємо призерку олімпіади в Сумах!

  Вітаємо призерку олімпіади в Сумах!

  Середа, 06 червня 2018

8 грудня у цьогорічному загальноуніверситетському фестивалі «День інституту/факультету» поставив крапку факультет автоматизації і комп’ютерних систем, який представив постановку «Бурлеск». 

Гостей до факультету цього дня завітало чимало – воно й не дивно, адже колективові є чим похвалитися. Із основними здобутками факультету, як і деякими «родзинками» технічного забезпечення (одного з найкращих і найпотужніших в Україні) навчального процесу можна було познайомитися на виставці, експозиція якої розгорнулася у холі головного корпусу університету. А одним із гостей свята став Надзвичайний і Повноважний Посол Фінляндії в Україні Юга Іларі Віртанен. 6 грудня народ Фінської Республіки відзначив 99-ту річницю незалежності, тож пан посол отримав багато щирих, теплих привітань і, зокрема, від декана факультету Людмили Манохи і студентів. Завітали у цей день на факультет і учні Скандинавської гімназії м. Києва, які привезли свої поетичні й музичні дарунки – вірші фінською мовою, фінську польку, виступ хору «Веселі нотки», який зачарував зал піснями фінською, українською, англійською мовами. 
А далі слово взяли митці факультету. Розпочалася історія з трейлера фільму «Бурлеск», який переглядає головна героїня Аліса й печалиться, що в житті так не буває, адже більше за все на світі вона хоче співати. Випадок приводить її до бару «Бурлеск», де вона знайомиться з барменом Романом, який пропонує їй роботу офіціантки чи прибиральниці. На щастя дівчини співачка бару пропустила всі репетиції й її відсторонюють від виступу, і у Аліни з’являється шанс показати, на що вона здатна. Тим часом Роман і гітарист закладаються, хто перший закохає Аліну в себе. Аліна справила незабутнє враження своїм виступом, й Роман щиро радіє за неї, та суперниця (та сама відсторонена співачка) розкриває їй очі на парі юнаків. Аліна ображена, а Роман із гітаристом зчиняють бійку, до якої підключаються їх друзі. Зрештою, молоді люди налагоджують стосунки. А Купідон у цей час поєднує інші пари. 
Ось такий ліричний хепі енд у цієї історії. А її яскравим доповненням стали прекрасні вокальні партії (окремо хочеться згадати артистичне виконання Мілени Нерадовіч і Дмитра Валовина), різнопланові хореографічні номери й чудесне маленьке янголятко, яке періодично з’являлося перед сценою. Не можна не згадати й колоритну появу Романа з-за барної стійки у білосніжній пачці з реплікою «Хіба так розбираються справжні мужчини?» та гротескний номер «Братишка-бармен». 
Завершився виступ гімном факультету, який виконали всі учасники концерту. 

 
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   

 

 

Актуально

 
Телефон
(044) 287-94-40, (044) 289-50-52,
(044) 287-96-35 (заочна форма навчання)
Адреса
01601, м. Київ, вул. Володимирська, 66, корпус «А», ауд. А-430
Показати на мапі

Ми у соціальних мережах: