АКС на захисті екології

АКС на захисті екології

За ініціативи факультету Автоматизації Комп’ютерних Систем та підтримки університету було...

Волонтери АКС на Robotica 2017

Волонтери АКС на Robotica 2017

6 травня в стінах Палацу спорту відбувся щорічний всеукраїнський фестиваль робототехніки Robotica.

ВІТАЄМО ЧЕМПІОНІВ ТА ПЕРЕМОЖЦІВ!!! 2017

ВІТАЄМО ЧЕМПІОНІВ ТА ПЕРЕМОЖЦІВ!!! 2017

ВІТАЄМО ЧЕМПІОНІВ ТА ПЕРЕМОЖЦІВ!!!

 • АКС на захисті екології

  АКС на захисті екології

  П'ятниця, 02 червня 2017
 • Волонтери АКС на Robotica 2017

  Волонтери АКС на Robotica 2017

  Неділя, 07 травня 2017
 • ВІТАЄМО ЧЕМПІОНІВ ТА ПЕРЕМОЖЦІВ!!! 2017

  ВІТАЄМО ЧЕМПІОНІВ ТА ПЕРЕМОЖЦІВ!!! 2017

  Четвер, 13 квітня 2017

8 грудня у цьогорічному загальноуніверситетському фестивалі «День інституту/факультету» поставив крапку факультет автоматизації і комп’ютерних систем, який представив постановку «Бурлеск». 

Гостей до факультету цього дня завітало чимало – воно й не дивно, адже колективові є чим похвалитися. Із основними здобутками факультету, як і деякими «родзинками» технічного забезпечення (одного з найкращих і найпотужніших в Україні) навчального процесу можна було познайомитися на виставці, експозиція якої розгорнулася у холі головного корпусу університету. А одним із гостей свята став Надзвичайний і Повноважний Посол Фінляндії в Україні Юга Іларі Віртанен. 6 грудня народ Фінської Республіки відзначив 99-ту річницю незалежності, тож пан посол отримав багато щирих, теплих привітань і, зокрема, від декана факультету Людмили Манохи і студентів. Завітали у цей день на факультет і учні Скандинавської гімназії м. Києва, які привезли свої поетичні й музичні дарунки – вірші фінською мовою, фінську польку, виступ хору «Веселі нотки», який зачарував зал піснями фінською, українською, англійською мовами. 
А далі слово взяли митці факультету. Розпочалася історія з трейлера фільму «Бурлеск», який переглядає головна героїня Аліса й печалиться, що в житті так не буває, адже більше за все на світі вона хоче співати. Випадок приводить її до бару «Бурлеск», де вона знайомиться з барменом Романом, який пропонує їй роботу офіціантки чи прибиральниці. На щастя дівчини співачка бару пропустила всі репетиції й її відсторонюють від виступу, і у Аліни з’являється шанс показати, на що вона здатна. Тим часом Роман і гітарист закладаються, хто перший закохає Аліну в себе. Аліна справила незабутнє враження своїм виступом, й Роман щиро радіє за неї, та суперниця (та сама відсторонена співачка) розкриває їй очі на парі юнаків. Аліна ображена, а Роман із гітаристом зчиняють бійку, до якої підключаються їх друзі. Зрештою, молоді люди налагоджують стосунки. А Купідон у цей час поєднує інші пари. 
Ось такий ліричний хепі енд у цієї історії. А її яскравим доповненням стали прекрасні вокальні партії (окремо хочеться згадати артистичне виконання Мілени Нерадовіч і Дмитра Валовина), різнопланові хореографічні номери й чудесне маленьке янголятко, яке періодично з’являлося перед сценою. Не можна не згадати й колоритну появу Романа з-за барної стійки у білосніжній пачці з реплікою «Хіба так розбираються справжні мужчини?» та гротескний номер «Братишка-бармен». 
Завершився виступ гімном факультету, який виконали всі учасники концерту. 

 
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   

 

 

Актуально

Загальна статистика подачі документів Вівторок, 18 липня 2017
Загальна статистика подачі документів на ОКР "Бакалавр" станом на...

Контактна інформація

Телефон
(044) 287-94-40, (044) 289-50-52,
(044) 287-96-35 (заочний деканат)
Адреса
01601, м. Київ, вул. Володимирська 66, корп.“А”, ауд. “А-430”
Пошук на карті