Internet-конференція об’єднує провідних науковців світу

Internet-конференція об’єднує провідних науковців світу

22 листопада 2017 року на базі кафедр Автоматизації та інтелектуальних систем керування,...

Керівник SAS провів лекцію для студентів

Керівник SAS провів лекцію для студентів

17 листопада 2017 в нашому університеті було проведено лекцію студентів АКС і ННІЕіУ керівником...

День відкритих дверей НУХТ

День відкритих дверей НУХТ

25 листопада 2017 року в холі центрального корпусу А буде проведено День відкритих дверей НУХТ.

 • Internet-конференція об’єднує провідних науковців світу

  Internet-конференція об’єднує провідних науковців світу

  Четвер, 23 листопада 2017
 • Керівник SAS провів лекцію для студентів

  Керівник SAS провів лекцію для студентів

  Середа, 22 листопада 2017
 • День відкритих дверей НУХТ

  День відкритих дверей НУХТ

  Вівторок, 21 листопада 2017

8 грудня у цьогорічному загальноуніверситетському фестивалі «День інституту/факультету» поставив крапку факультет автоматизації і комп’ютерних систем, який представив постановку «Бурлеск». 

Гостей до факультету цього дня завітало чимало – воно й не дивно, адже колективові є чим похвалитися. Із основними здобутками факультету, як і деякими «родзинками» технічного забезпечення (одного з найкращих і найпотужніших в Україні) навчального процесу можна було познайомитися на виставці, експозиція якої розгорнулася у холі головного корпусу університету. А одним із гостей свята став Надзвичайний і Повноважний Посол Фінляндії в Україні Юга Іларі Віртанен. 6 грудня народ Фінської Республіки відзначив 99-ту річницю незалежності, тож пан посол отримав багато щирих, теплих привітань і, зокрема, від декана факультету Людмили Манохи і студентів. Завітали у цей день на факультет і учні Скандинавської гімназії м. Києва, які привезли свої поетичні й музичні дарунки – вірші фінською мовою, фінську польку, виступ хору «Веселі нотки», який зачарував зал піснями фінською, українською, англійською мовами. 
А далі слово взяли митці факультету. Розпочалася історія з трейлера фільму «Бурлеск», який переглядає головна героїня Аліса й печалиться, що в житті так не буває, адже більше за все на світі вона хоче співати. Випадок приводить її до бару «Бурлеск», де вона знайомиться з барменом Романом, який пропонує їй роботу офіціантки чи прибиральниці. На щастя дівчини співачка бару пропустила всі репетиції й її відсторонюють від виступу, і у Аліни з’являється шанс показати, на що вона здатна. Тим часом Роман і гітарист закладаються, хто перший закохає Аліну в себе. Аліна справила незабутнє враження своїм виступом, й Роман щиро радіє за неї, та суперниця (та сама відсторонена співачка) розкриває їй очі на парі юнаків. Аліна ображена, а Роман із гітаристом зчиняють бійку, до якої підключаються їх друзі. Зрештою, молоді люди налагоджують стосунки. А Купідон у цей час поєднує інші пари. 
Ось такий ліричний хепі енд у цієї історії. А її яскравим доповненням стали прекрасні вокальні партії (окремо хочеться згадати артистичне виконання Мілени Нерадовіч і Дмитра Валовина), різнопланові хореографічні номери й чудесне маленьке янголятко, яке періодично з’являлося перед сценою. Не можна не згадати й колоритну появу Романа з-за барної стійки у білосніжній пачці з реплікою «Хіба так розбираються справжні мужчини?» та гротескний номер «Братишка-бармен». 
Завершився виступ гімном факультету, який виконали всі учасники концерту. 

 
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   

 

 

Актуально

30 листопада - День факультету! Запрошуємо всіх відвідати святковий вечір, приурочений до дня факультету АКС!
25 листопада - День відкритих дверей! 25 листопада 2017 року в холі центрального корпусу А буде проведено День відкритих дверей...
 
Телефон
(044) 287-94-40, (044) 289-50-52,
(044) 287-96-35 (заочна форма навчання)
Адреса
01601, м. Київ, вул. Володимирська, 66, корпус «А», ауд. А-430
Показати на мапі

Ми у соціальних мережах: