Заходи для молоді від представництва ЄС в Україні

У січні-жовтні 2018 р. пройдуть євровікторина, конкурс відео, дні кар’єри ЄС та конкурс Євроклубів!

Інститут післядипломної освіти запрошує викладачів на семінари!

ІПДО НУХТ запрошує записуватись на короткострокові семінари різної тематики терміном від 40 до 72 годин.

Запрошуємо на День відкритих дверей НУХТ!

У суботу 24 лютого з 10-ї до 13-ї години в університеті пройдуть заходи в рамках дня відкритих дверей.

Заходи для молоді від представництва ЄС в Україні

П'ятниця, 23 лютого 2018

Інститут післядипломної освіти запрошує викладачів на семінари!

Середа, 21 лютого 2018

Запрошуємо на День відкритих дверей НУХТ!

Вівторок, 20 лютого 2018

З жовтня 2016 року в нашому університеті було започатковане навчання за унікальними сертифікатними програмами. На нашиму факультеті теж пройшло навчання за сертифікатною освітньою професійною програмою «Моделювання та реінжиніринг бізнес-процесів». Керівник програми – к.т.н., доц.Загоровська Лариса Григорівна, менеджер – к.т.н., доц. Грибков Сергій Віталійович.

26 грудня 2016 р. декан факультету Автоматизації і компютерних систем Маноха Людмила Юрівна урочисто вручила сертифікати першим слухачам сертифікатної програми.

За відгуками випускників сертифікатної програми, вони суттєво розширили професійні компетенції і власний кругозір. Окрім того, одержані сертифікати стануть додатковим плюсом при їх працевлаштуванні.

Перший випуск учасників сертифікатних програм підтвердив доцільність надання освітніх послуг висококваліфікованими фахівцями нашого вишу усім, хто бажає зростати професійно і особистісно. Тож уже відкритий набір на навчання за сертифікатними програмами у другому семестрі.

Рейтингові списки за результатами зимової сесії 2017/18 н.р.
Золотий байт - 2018 Триває реєстрація на міжнародний ІТ-чемпіонат!

(044) 287-96-35 (заочна форма навчання)
01601, м. Київ, вул. Володимирська, 66, корпус «А», ауд. А-430
Показати на мапі