Завершилися захисти бакалаврських робіт

18 червня на кафедрі інформаційних систем завершилися захисти бакалаврських робіт.

Розпочалися захисти бакалаврських - 2018

7 червня на кафедрі інформаційних систем розпочалися захисти бакалаврських робіт. Протягом перших двох днів уже захистились 19 студентів, із них 18...

Вітаємо призерку олімпіади в Сумах!

17 травня 2018 року відбувся ІI етап Всеукраїнської студентської олімпіади з математики.

Завершилися захисти бакалаврських робіт

Вівторок, 19 червня 2018

Розпочалися захисти бакалаврських - 2018

Неділя, 10 червня 2018

Вітаємо призерку олімпіади в Сумах!

Середа, 06 червня 2018

З жовтня 2016 року в нашому університеті було започатковане навчання за унікальними сертифікатними програмами. На нашиму факультеті теж пройшло навчання за сертифікатною освітньою професійною програмою «Моделювання та реінжиніринг бізнес-процесів». Керівник програми – к.т.н., доц.Загоровська Лариса Григорівна, менеджер – к.т.н., доц. Грибков Сергій Віталійович.

26 грудня 2016 р. декан факультету Автоматизації і компютерних систем Маноха Людмила Юрівна урочисто вручила сертифікати першим слухачам сертифікатної програми.

За відгуками випускників сертифікатної програми, вони суттєво розширили професійні компетенції і власний кругозір. Окрім того, одержані сертифікати стануть додатковим плюсом при їх працевлаштуванні.

Перший випуск учасників сертифікатних програм підтвердив доцільність надання освітніх послуг висококваліфікованими фахівцями нашого вишу усім, хто бажає зростати професійно і особистісно. Тож уже відкритий набір на навчання за сертифікатними програмами у другому семестрі.

(044) 287-96-35 (заочна форма навчання)
01601, м. Київ, вул. Володимирська, 66, корпус «А», ауд. А-430
Показати на мапі