З жовтня 2016 року в нашому університеті було започатковане навчання за унікальними сертифікатними програмами. На нашиму факультеті теж пройшло навчання за сертифікатною освітньою професійною програмою «Моделювання та реінжиніринг бізнес-процесів». Керівник програми – к.т.н., доц.Загоровська Лариса Григорівна, менеджер – к.т.н., доц. Грибков Сергій Віталійович.

26 грудня 2016 р. декан факультету Автоматизації і компютерних систем Маноха Людмила Юрівна урочисто вручила сертифікати першим слухачам сертифікатної програми.

За відгуками випускників сертифікатної програми, вони суттєво розширили професійні компетенції і власний кругозір. Окрім того, одержані сертифікати стануть додатковим плюсом при їх працевлаштуванні.

Перший випуск учасників сертифікатних програм підтвердив доцільність надання освітніх послуг висококваліфікованими фахівцями нашого вишу усім, хто бажає зростати професійно і особистісно. Тож уже відкритий набір на навчання за сертифікатними програмами у другому семестрі.

Списки вступників Четвер, 20 липня 2017
  Спеціальність Напрям підготовки 122 «Комп’ютерні...

(044) 287-96-35 (заочний форма навчання)
01601, м. Київ, вул. Володимирська 66, корп.“А”, ауд. “А-430”