Міжнародний конкурс студентських наукових робіт

До 5 березня триває прийом робіт на конкурс «Black Sea Science - 2018», у т. ч. за напрямком «інформаційні технології та кібербезпека».

Всеукраїнські олімпіади - 2018

У лютому в НУХТ пройдуть олімпіади, за результатами яких вступники можуть отримати до 20 додаткових балів до оцінки за ЗНО.

Олімпіада з інформатики - 2018

Запрошуємо всіх охочих узяти участь у цьогорічній Всеукраїнській студентській олімпіаді з інформатики!

Міжнародний конкурс студентських наукових робіт

Середа, 17 січня 2018

Всеукраїнські олімпіади - 2018

Понеділок, 15 січня 2018

Олімпіада з інформатики - 2018

Субота, 13 січня 2018

2 березня на нашому факультеті відбулось урочисте свято - Випуск Магістрів.

Схвильовані, по-святковому вбрані випускники, батьки і друзі з квітами, адміністрація факультету, завідувачі кафедр, викладачі, студенти молодших курсів заповнили актову залу університету – радісна і водночас сумна подія зібрала усю родину факультету.

65 магістрів отримали цього дня останні настанови від своїх педагогів, теплі вітання з початком нового етапу у їх житті, щирі прохання не забувати Альма матер. Винуватців урочистостей вітали в.о. декана факультету Андрій Форсюк, завідувачі випускових кафедр – інтегрованих автоматизованих систем управління Ігор Ельперін, інформаційних систем Валерій Самсонов і доцент кафедри автоматизації та інтелектуальних систем керування Ярослав Смітюх. Також вони вручили своїм вихованцям подяки й пам’ятні подарунки.

Драйвовий танець подарували присутнім студенти молодших курсів, а випускниця Мілена Нерадовіч порадувала вишуканими піснями.

Цьогорічні випускники-магістри факультету автоматизації і комп’ютерних систем вирушили у самостійне професійне життя, нехай же воно буде вдалим, сповненим досягнень і перемог!

Рейтингові списки за результатами зимової сесії 2017/18 н.р.
Графік сесії Роз’яснення для студентів щодо термінів та порядку здачі сесії!

(044) 287-96-35 (заочна форма навчання)
01601, м. Київ, вул. Володимирська, 66, корпус «А», ауд. А-430
Показати на мапі