Збір тез на 84-ту конференцію НУХТ!

До початку березня приймаються тези доповідей на секції з АКІТ та ІТ.

Олімпіада з програмування та управління ІТ-проектами

До 20 березня триває реєстрація на олімпіаду з програмування та управління ІТ-проектами!

Дієве партнерство, витримане роками

Кафедра ІАСУ отримала нове обладнання від Шнайдер Електрик.

Збір тез на 84-ту конференцію НУХТ!

Вівторок, 13 лютого 2018

Олімпіада з програмування та управління ІТ-проектами

Неділя, 04 лютого 2018

Дієве партнерство, витримане роками

Субота, 03 лютого 2018

25 березня  2017 року талановиті хлопці та дівчата, що навчаються на факультеті АКС, прийняли участь у першому етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування регіонального рівня, що проходила  у трьох ВНЗ міста Києва. Наші студенти змагалися на базі «Національного університету біоресурсів і природокористування України».

Олімпіада входить до структури студентської Першості світу з програмування АСМ-ICPC, що проводиться між ВНЗ усього світу, за узгодженими з її вимогами правилами, всі учасники олімпіади реєструються на офіційному сайті Першості світу з програмування АСМ-ICPC https://icpc.baylor.edu/. Олімпіада проводиться в три етапи, кожен з яких має відповідні правила проведення, що можуть щорічно корегуватися або доповнюватися відповідно до умов та особливостей проведення змагань.

Цей чемпіонат був заснований у Техаському університеті в 1970. Свій нинішній вигляд чемпіонат прийняв в 1977 році, коли перший фінал був проведений в рамках щорічної конференції ACM з інформатики, і з тих пір проводиться щорічно.

Чемпіонат проводиться під егідою асоціації обчислювальної техніки (ACM). Починаючи з 1989 року, організацією змагань займається університет Бейлора. У різний час спонсорами змагань були відомі бренди Apple, AT&T і Microsoft, але з 1997 року по теперішній час є генеральним спонсором компанія IBM.

З 1977 по 1989 в олімпіаді переважно брали участь команди вищих навчальних закладів з США і Канади. До теперішнього моменту олімпіада перетворилася у всесвітню змагання: у 2009 році в ній взяло участь 7109 КОМАНД з 88 країн, 100 з яких зійшлися в боротьбі за головний трофей у фінальному турнірі. Кількість команд продовжує рости на 10-20% в рік.

Наші студенти не перший рік приймають участь в цій олімпіаді.

В цьому році прийняли участь 4 команди з різних курсів.

Усі часники 1 етапу:

1. Віталій Григорович Іващенко 4 курс
  2. Олексій Валерійович Павлов 4 курс
  3. Євгенія Олегівна Римарчук 4 курс
  4. Анастасія Олександрівна Побережна 4 курс
  5. Анна Олегівна Литвин 3 курс
  6. Микола Єгорович Давиденко 3 курс
  7. Ігор Ігорович Старнавський 3 курс
  8. Дмитрий Владимирович Горбатюк 3 курс
  9. Артем Юрійович Труш 2 курс
  10. Владислав Сергійович Балачевський 2 курс
  11. Володимир Віталійович Васильєв 2 курс
  12. Олександр Сергійович Турбал 2 курс
  13. Євген Олексійович Касьян 1 курс
  14. Владислав Васильович Сирота 1 курс
  15. Іван Васильович Устимук  1 курс
  16. Віолетта Віталіївна Зарицька 1 курс

Як видно зі списку студенти різних курсів. Необхідно відмітити, що дехто з них приймає участь в різних олімпіадах міжнародного рівня вже не перший рік та мають таланти не тільки з програмування.

Займається та організовує студентів на змагання доцент кафедри Грибков Сергій Віталійович. На його думку: «Програмування це мистецтво, що є у кожного, але не кожен може запалити полум’я яке гріє душу».

Вболіваймо та чекаємо результатів http://icpc.org.ua/results.

За результатами буде відібрано команди до участі у другому етапі.

Рейтингові списки за результатами зимової сесії 2017/18 н.р.
Золотий байт - 2018 Триває реєстрація на міжнародний ІТ-чемпіонат!

(044) 287-96-35 (заочна форма навчання)
01601, м. Київ, вул. Володимирська, 66, корпус «А», ауд. А-430
Показати на мапі