Як ви вже, мабуть, знаєте, щорічно в другу суботу осені Україна відзначає День фізичної культури та спорту. В честь цього свята 10 вересня на головній вулиці Києва була проведена наймасштабніша спортивна подія року, фестиваль Intersport RUN UA 2017.

Відкривали захід марафоном дистанцією в 10, 5 та 2км, де студенти нашого факультету також брали участь. Так в рамках заходу всі бажаючі мали можливість випробувати себе в різноманітних видах спорту, таких як легка атлетика, баскетбол, важка атлетика, футбол, бокс та інші. Потрапити на тренування кросфіт та Zumba. Подивитися на виступ вуличних танцівників, велосипедистів-аматорів та ролерів. Молодша ліга змагалися за призові місця та кубки серед бойових видів мистецтва.

Підсумовуючи, наші спортсмени-активісти ділилися приємними емоціями від спортивної атмосферою, що панувала в той день на Хрещатику і вже готуються до участі в наступному році.

Списки вступників Четвер, 20 липня 2017
  Спеціальність Напрям підготовки 122 «Комп’ютерні...

(044) 287-96-35 (заочний форма навчання)
01601, м. Київ, вул. Володимирська 66, корп.“А”, ауд. “А-430”