Завершилися захисти бакалаврських робіт

Завершилися захисти бакалаврських робіт

18 червня на кафедрі інформаційних систем завершилися захисти бакалаврських робіт.

Розпочалися захисти бакалаврських - 2018

Розпочалися захисти бакалаврських - 2018

7 червня на кафедрі інформаційних систем розпочалися захисти бакалаврських робіт. Протягом перших двох днів уже захистились 19 студентів, із них 18...

Вітаємо призерку олімпіади в Сумах!

Вітаємо призерку олімпіади в Сумах!

17 травня 2018 року відбувся ІI етап Всеукраїнської студентської олімпіади з математики.

 • Завершилися захисти бакалаврських робіт

  Завершилися захисти бакалаврських робіт

  Вівторок, 19 червня 2018
 • Розпочалися захисти бакалаврських - 2018

  Розпочалися захисти бакалаврських - 2018

  Неділя, 10 червня 2018
 • Вітаємо призерку олімпіади в Сумах!

  Вітаємо призерку олімпіади в Сумах!

  Середа, 06 червня 2018

Із кожним роком все більшої популярності в Україні набуває святкування Всесвітнього дня туризму. Традиційно це свято відзначається 27 вересня і має на меті не лише об’єднати всіх туристів, а й залучити до цієї сфери життя інших людей.

 

Турист – символ активності, руху вперед – до нових звершень і перемог. І будь-яка людина, особливо в молодому віці, має усвідомлювати той факт, що туризм – це здоров’я як фізичне, так і моральне: він вчить цінувати дружбу і взаєморозуміння, бути чемним до природи і всього оточуючого.

Саме під такими гаслом пройшов день туризму в Національному університеті харчових технологій на факультеті Автоматизації і комп’ютерних систем. Кожен факультет, повинен був оформити власну точку, що мала вигляд палатки, за тематикою екотуризму та продемонструвати гостям і шановним членам журі ефективний спосіб збереження екологічного стану природи в умовах активного відпочинку – така собі екопропозиція. З цим завданням студенти впоралися на “відмінно”: метод, запропонований ними, був цікавий і неординарний.

 

Окрім цієї частини програми, конкурс містив традиційні спортивні змагання, тематичний квест, номер самодіяльності. Головним критерієм усіх елементів виступу факультету став справжній український колорит, вдало поєднаний із туристичною темою. Хлопці та дівчата підійшли до виконання завдань із усією серйозністю і творчим натхненням, тому їхні виступи були оцінені гідно. 

 

Загалом день туризму пройшов на високому рівні, а факультет автоматизації і комп’ютерних систем ще раз довів усім, що людина, чиє життя тісно пов’язане з технікою і точними науками, теж має бути всебічно розвиненою: спортивною, активною, веселою, творчою…

То ж із нетерпінням чекаємо на нові, не менш цікаві свята в  Національному університеті харчових технологій!

 

Актуально

 
Телефон
(044) 287-94-40, (044) 289-50-52,
(044) 287-96-35 (заочна форма навчання)
Адреса
01601, м. Київ, вул. Володимирська, 66, корпус «А», ауд. А-430
Показати на мапі

Ми у соціальних мережах: