Результати виборів до студентської ради АКС

Вітаємо новообраний склад студради нашого факультету!

Студентки АКС представили НУХТ на олімпіаді в Сумах

Три студентки напряму «комп’ютерні науки та інформаційні технології» взяли участь у Всеукраїнській олімпіаді з математики.

22 травня - вибори до студради!

Закликаємо всіх узяти участь у виборах протягом вівторка 22 травня (з 1:00 ночі до 23:59) на сайті http://cde3.nuft.edu.ua/

Результати виборів до студентської ради АКС

Четвер, 24 травня 2018

Студентки АКС представили НУХТ на олімпіаді в Сумах

Середа, 23 травня 2018

22 травня - вибори до студради!

Понеділок, 21 травня 2018

Зараз на сайті world-it-planet.org триває реєстрація учасників і перший відбірковий етап (онлайн-тестування) на міжнародну олімпіаду у сфері інформаційних технологій. Студенти можуть зареєструватись із 1 по 15 грудня 2017, а молоді дипломовані фахівці — до 20 грудня 2017. Перший відбірковий тур у більшості номінацій триває відповідно до 20 і 25 грудня.

Натомість на реєстрацію та виконання творчих завдань учасникам відводиться більше часу — до 20 березня 2018.

Учасниками можуть стати студенти і молоді дипломовані фахівці у віці до 25 років включно, що мешкають у будь-якій країні світу. Участь у змаганнях БЕЗКОШТОВНА.

Олімпіада «ІТ-планета» ось уже 11‑й рік сприяє підтримці активної та талановитої молоді, а також підвищенню якості освіти й підготовки фахівців у сфері ІТ.

Цього року змагання пройдуть у номінаціях: «Програмування», «Мобільні платформи», «Телеком», «Хмарні обчислення та бази даних», «Вільне програмне забезпечення та робототехніка», «Цифрова творчість» і «Необмежені можливості».

Усі конкурси в рамках номінацій мають практичну спрямованість, що дозволяє учасникам краще зрозуміти потреби роботодавців, познайомитись із представниками найбільших ІКТ-компаній і зробити перші кроки назустріч своїй успішній кар’єрі. Найкращі учасники будуть запрошені пройти виробничу практику з можливістю подальшого працевлаштування від партнерів змагань (1С, Cisco, Huawei, Intel, InterSystems, Oracle, СКБ Контур, ГНУ/Линуксцентр,  ГК «Кортексплюс» та інші провідні гравці ІТ-ринку).

Змагання пройдуть протягом навчального року в декілька етапів:

1. Перший відбірковий етап (онлайн-тестування) — із 1 по 25 грудня 2017.

2. Перший відбірковий етап (прийом робіт) — із 1 грудня 2017 по 20 березня 2018.

3. Другий відбірковий етап (розв’язання практичних кейсів) — із 1 по 20 березня 2018.

4. Міжнародний фінал — із 25 по 28 травня 2017 р.

Запрошуємо всіх до участі!

Травневі свята Із 28.04 по 06.05 — вихідні, заняття переносяться на 4 робочі суботи. Графік...

(044) 287-96-35 (заочна форма навчання)
01601, м. Київ, вул. Володимирська, 66, корпус «А», ауд. А-430
Показати на мапі