Результати виборів до студентської ради АКС

Вітаємо новообраний склад студради нашого факультету!

Студентки АКС представили НУХТ на олімпіаді в Сумах

Три студентки напряму «комп’ютерні науки та інформаційні технології» взяли участь у Всеукраїнській олімпіаді з математики.

22 травня - вибори до студради!

Закликаємо всіх узяти участь у виборах протягом вівторка 22 травня (з 1:00 ночі до 23:59) на сайті http://cde3.nuft.edu.ua/

Результати виборів до студентської ради АКС

Четвер, 24 травня 2018

Студентки АКС представили НУХТ на олімпіаді в Сумах

Середа, 23 травня 2018

22 травня - вибори до студради!

Понеділок, 21 травня 2018

Стартувала реєстрація на міжнародний ІТ-чемпіонат «Золотий байт - 2018»!

Конкурс орієнтований на молоде, прогресивне покоління, яке прагне проявити і реалізувати свої здібності у сфері IT-технологій, дизайну та комунікацій. Тема конкурсних робіт Чемпіонату «Золотий Байт-2018» — «Create the new world» («Cтвори новий світ»).

Цьогорічні номінації:

• Startup Сhallenge — конкурс програмних проектів, командна участь (1–3 людини)
  • NoSQL Expert — особиста або командна участь (1–3 людини)
  • Mobile Development — конкурс мобільних додатків, особиста або командна участь (1–3 людини)
  • Web project — конкурс web-проектів, особиста або командна участь (1–3 людини)
  • Game Design — конкурс зі створення ігор, командна участь (1–3 людини)
  • Character Design — конкурс зі створення ігрових персонажів, особиста участь (1 людина)
  • Networking Technologies — номінація для системних адміністраторів, особиста участь (1 людина)
  • Short Movie — конкурс короткометражних фільмів, особиста або командна участь (1–2 людини)
  • Junior Сompetition — конкурс для дітей від 10 до 17 років

Для участі в Чемпіонаті необхідно пройти реєстрацію та виконати завдання першого етапу в період із 15 листопада 2017 року по 15 березня 2018 року на спеціальному інтернет-порталі www.goldenbyte.org. Змагання проводиться віддалено в on-line режимі. Вік учасників, професія та місце проживання не мають значення, важлива приналежність до учнівської молоді. (Взяти участь у Чемпіонаті може студент  будь-якого навчального закладу при наявності студентського квитка або залікової книжки. Так само випускник будь-якого навчального закладу, термін випуску якого не перевищує одного року).

Результати першого етапу будуть опубліковані на спеціальному інтернет-порталі www.goldenbyte.org до 20-го березня 2018

Кращим конкурсантам буде надіслане запрошення на участь у другому турі (регіональному фіналі) Міжнародного чемпіонату «Золотий Байт-2018», який відбудеться 20 березня - 29 квітня 2018 року. Регіональні фінали пройдуть у Києві та інших містах України. Третій етап — міжнародний фінал — відбудеться в Києві 19–20 травня 2018 року.

Призовий фонд цьогорічного чемпіонату — 500 тис. грн.!

Докладніша інформація про умови та порядок проведення змагань — на офіційному сайті чемпіонату.

Травневі свята Із 28.04 по 06.05 — вихідні, заняття переносяться на 4 робочі суботи. Графік...

(044) 287-96-35 (заочна форма навчання)
01601, м. Київ, вул. Володимирська, 66, корпус «А», ауд. А-430
Показати на мапі