Збір тез на 84-ту конференцію НУХТ!

До початку березня приймаються тези доповідей на секції з АКІТ та ІТ.

Олімпіада з програмування та управління ІТ-проектами

До 20 березня триває реєстрація на олімпіаду з програмування та управління ІТ-проектами!

Дієве партнерство, витримане роками

Кафедра ІАСУ отримала нове обладнання від Шнайдер Електрик.

Збір тез на 84-ту конференцію НУХТ!

Вівторок, 13 лютого 2018

Олімпіада з програмування та управління ІТ-проектами

Неділя, 04 лютого 2018

Дієве партнерство, витримане роками

Субота, 03 лютого 2018

Нагадуємо всім про необхідність регулярно працювати в системі дистанційного навчання НУХТ: cde.nuft.edu.ua.  Роз’яснення для студентів і викладачів:

СТУДЕНТАМ
радимо звернути увагу на кінцеві терміни прийому завдань по кожному предмету. Слідкуйте за календарем подій і розпочинайте роботу над завданнями завчасно, аби встигнути:

• з’ясувати вимоги до виконання робіт;
  • у разі запитань отримати відповіді та роз’яснення від викладачів (через форум, повідомлення або пошту);
  • виконати завдання в повному обсязі;
  • надіслати їх через систему дистанційного навчання.

Майте на увазі, що час від часу система може працювати значно повільніше через надмірне навантаження — особливо в ті дні, коли призначено велику кількість крайніх термінів прийому робіт. Зазвичай це неділі, п’ятниці та останній тиждень періоду дистанційного навчання. Також ніхто не застрахований від можливих збоїв через технічні причини. Вони стаються доволі рідко, але є непередбачуваними. Тож єдиною гарантією успішного прийому ваших робіт є завчасне виконання та надсилання виконаних завдань!

Якщо ж ви здаєте завдання невчасно, це може призвести до:

• зниження балів за прострочену відповідь;
  • закриття можливості здати роботу після вказаного крайнього терміну.

У разі технічних проблем із доступом до сайту (зміна і-мейлу тощо) або інших питань щодо організації дистанційного навчання радимо звертатись до:

• старост;
  • кураторів (наставників) груп;
  • викладачів, відповідальних за дистанційне навчання (по кожній кафедрі);
  • безпосередньо відділу дистанційного навчання (ауд. Б-311).

ВИКЛАДАЧАМ нагадуємо про необхідність регулярно заходити на сайт дистанційного навчання та працювати в системі. Навіть якщо студенти не надсилають виконаних робіт, треба перевіряти:

• обговорення на форумах по своїх предметах;
  • особисті повідомлення;
  • коментарі до вже перевірених вами робіт, адже в деяких завданнях студенти можуть залишати питання і там (особливо якщо ви вказали на наявні недоліки та необхідність доопрацювання роботи).

Прохання по можливості вчасно відповідати на всі поставлені запитання. Це спростить роботу і студентам, і викладачам. Завдяки попередньому узгодженню вимог до виконання та порядку здачі завдань студентам не треба буде переробляти, а викладачам — заново перевіряти роботи.

Крім цього, нагадуємо, що кожного тижня проводиться аналіз по роботі викладачів із системою дистанційного навчання. В системі фіксується:

• факт вашої авторизації на сайті;
  • тривалість роботи.

Оскільки робота є віддаленою, ви самі обираєте, в який день і час вам зручніше працювати з системою. Проте якщо ви протягом тижня взагалі не заходили на сайт дистанційного навчання, це є неприпустимим! Платформа дистанційного навчання покликана полегшити організацію навчального процесу в зимовий час, але без участі викладачів вона працювати не може! Зверніть на це увагу.

Бажаємо всім успішної роботи в дистанційний період!

Рейтингові списки за результатами зимової сесії 2017/18 н.р.
Золотий байт - 2018 Триває реєстрація на міжнародний ІТ-чемпіонат!

(044) 287-96-35 (заочна форма навчання)
01601, м. Київ, вул. Володимирська, 66, корпус «А», ауд. А-430
Показати на мапі