Збір тез на 84-ту конференцію НУХТ!

До початку березня приймаються тези доповідей на секції з АКІТ та ІТ.

Олімпіада з програмування та управління ІТ-проектами

До 20 березня триває реєстрація на олімпіаду з програмування та управління ІТ-проектами!

Дієве партнерство, витримане роками

Кафедра ІАСУ отримала нове обладнання від Шнайдер Електрик.

Збір тез на 84-ту конференцію НУХТ!

Вівторок, 13 лютого 2018

Олімпіада з програмування та управління ІТ-проектами

Неділя, 04 лютого 2018

Дієве партнерство, витримане роками

Субота, 03 лютого 2018

Кафедра ІАСУ отримала нове обладнання від Шнайдер Електрик.

Компанія Schneider Electric, світовий експерт з енергоменеджменту і автоматизації, надала нове обладнання для модернізації «Лабораторії мікропроцесорної техніки Schneider Electric» кафедри ІАСУ Національного університету харчових технологій.

Лабораторія «підсилилася» сучасними мікропроцесорними контролерами М221 лінійки SoMachine, частотним перетворювачем Altivar 630, CPU PAC M340 2020 та іншими мікропроцесорними пристроями. Кафедра ІАСУ та Шнайдер Електрик Україна вже понад 20 років співпрацюють у напрямку підготовки фахівців із автоматизації та створення навчальних матеріалів. За цей час авторизована навчальна лабораторія оновлювалась уже з десяток разів, що позитивно відображалося на навчальному контенті та рівні підготовки фахівців. Нові контролери M221 замінять старі, але добре зарекомендовані ПЛК кінця 90-х років TSX Micro, які використовувалися для базового рівня підготовки з програмування. Інше обладнання буде використане в дисциплінах «Промислові мережі та інтеграційні технології», «Людино-машинні інтерфейси».

Ми вдячні керівництву і співробітникам Шнайдер Електрик Україна за надану підтримку. А найближчим часом очікуйте на нові навчальні матеріали!

Рейтингові списки за результатами зимової сесії 2017/18 н.р.
Золотий байт - 2018 Триває реєстрація на міжнародний ІТ-чемпіонат!

(044) 287-96-35 (заочна форма навчання)
01601, м. Київ, вул. Володимирська, 66, корпус «А», ауд. А-430
Показати на мапі