Результати виборів до студентської ради АКС

Вітаємо новообраний склад студради нашого факультету!

Студентки АКС представили НУХТ на олімпіаді в Сумах

Три студентки напряму «комп’ютерні науки та інформаційні технології» взяли участь у Всеукраїнській олімпіаді з математики.

22 травня - вибори до студради!

Закликаємо всіх узяти участь у виборах протягом вівторка 22 травня (з 1:00 ночі до 23:59) на сайті http://cde3.nuft.edu.ua/

Результати виборів до студентської ради АКС

Четвер, 24 травня 2018

Студентки АКС представили НУХТ на олімпіаді в Сумах

Середа, 23 травня 2018

22 травня - вибори до студради!

Понеділок, 21 травня 2018

Кафедра ІАСУ отримала нове обладнання від Шнайдер Електрик.

Компанія Schneider Electric, світовий експерт з енергоменеджменту і автоматизації, надала нове обладнання для модернізації «Лабораторії мікропроцесорної техніки Schneider Electric» кафедри ІАСУ Національного університету харчових технологій.

Лабораторія «підсилилася» сучасними мікропроцесорними контролерами М221 лінійки SoMachine, частотним перетворювачем Altivar 630, CPU PAC M340 2020 та іншими мікропроцесорними пристроями. Кафедра ІАСУ та Шнайдер Електрик Україна вже понад 20 років співпрацюють у напрямку підготовки фахівців із автоматизації та створення навчальних матеріалів. За цей час авторизована навчальна лабораторія оновлювалась уже з десяток разів, що позитивно відображалося на навчальному контенті та рівні підготовки фахівців. Нові контролери M221 замінять старі, але добре зарекомендовані ПЛК кінця 90-х років TSX Micro, які використовувалися для базового рівня підготовки з програмування. Інше обладнання буде використане в дисциплінах «Промислові мережі та інтеграційні технології», «Людино-машинні інтерфейси».

Ми вдячні керівництву і співробітникам Шнайдер Електрик Україна за надану підтримку. А найближчим часом очікуйте на нові навчальні матеріали!

Травневі свята Із 28.04 по 06.05 — вихідні, заняття переносяться на 4 робочі суботи. Графік...

(044) 287-96-35 (заочна форма навчання)
01601, м. Київ, вул. Володимирська, 66, корпус «А», ауд. А-430
Показати на мапі