Результати виборів до студентської ради АКС

Вітаємо новообраний склад студради нашого факультету!

Студентки АКС представили НУХТ на олімпіаді в Сумах

Три студентки напряму «комп’ютерні науки та інформаційні технології» взяли участь у Всеукраїнській олімпіаді з математики.

22 травня - вибори до студради!

Закликаємо всіх узяти участь у виборах протягом вівторка 22 травня (з 1:00 ночі до 23:59) на сайті http://cde3.nuft.edu.ua/

Результати виборів до студентської ради АКС

Четвер, 24 травня 2018

Студентки АКС представили НУХТ на олімпіаді в Сумах

Середа, 23 травня 2018

22 травня - вибори до студради!

Понеділок, 21 травня 2018

14 березня в нашому університеті традиційно пройшов весняний ярмарок вакансій.

Роботодавці представили свої компанії студентам і випускникам НУХТ, провівши презентації, тренінги, майстер-класи, а також розмістивши інформацію на виставці, що проходила в холі головного корпусу відразу на двох поверхах. У свою чергу, студенти дізнавались про наявні вакансії та умови роботи в представлених компаніях, а викладачі та керівництво університету — про можливості налагодження співпраці, проведення виробничої та переддипломної практики і стажування студентів на підприємствах, створення спільних наукових та освітніх проектів.

Слід відзначити, що якщо кілька років тому при проведенні перших Днів кар’єри компанії-роботодавці в основному виявляли інтерес до студентів технологічних спеціальностей та сфери обслуговування, то останнім часом з’являється все більше пропозицій роботи саме для фахівців із комп’ютерних наук, баз даних, автоматизації різних процесів на виробництві. В цьому є велика заслуга відділу працевлаштування нашого університету, який постійно веде активну роботу по переговорах із підприємствами, запрошує та залучає їх до всебічної співпраці, а також інформує щодо широкого кола спеціальностей, підготовку з яких проводить НУХТ.

На цьогорічному весняному ярмарку були присутні 47 компаній, серед яких: Юкрейніан Шугар Компані, Кернел-Трейд, PepsiCo, Бель Шостка Україна, Юрія Фарм, Carlsberg, БКК, Кока-Кола Беверіджиз Україна Лімітед, Сушия, Манулі Україна ЛТД, Домінос Піцца Юкрейн, 4ServiceGroup, McDonalds, Кредит-капітал, Штайнер-Україна, Укр Кредит Фінанс, Ашан, Небесна Криниця ЛТД, Житомирський м’ясокомбінат, Кременчукм’ясо, Nestle, БМЗ Прогрес, Радовилівмолоко, УкрСиббанк, Оболонь, Фора, Паста І Баста, Золотий Коровай, Біотестлаб, МХП, Intetics Inc, Франс.уа, Сільпо, Золотоноша, MERX, SAN ONE, ПАТ Юрія, Приват Банк, Етнопродукт, Васильківхлібопродукт, CoralTravel, Almariss, ТОВ «Легіон 2015», Алдея, ТД «Віктер Плюс», ТОВ «Азбі», Артеріум.

Усі зацікавлені могли переглянути ґрунтовні презентації компаній у актовій залі та спеціально виділених аудиторіях. Крім того, на відвідувачів Ярмарку чекали лекції щодо розвитку кар’єри від «AZBI group» («Особистий розвиток як запорука успіху у житті та бізнесі»), «Сушия» («Зірковий шлях розвитку підприємства»), ВМГО «Молодь Демократичного Альянсу» («Можливості молоді (навчання, стажування та практика)»), «Манулі Україна Лтд» («Специфіка роботи в промислових продажах. Обладнання та матеріали») та посольства Франції в Україні про здобуття вищої освіти у цій країні.

Дякуємо всім за активну участь та чекаємо на наступному ярмарку вакансій, що пройде вже восени!

Більше знімків —
у фотоальбомі на сайті НУХТ: http://nuft.edu.ua/photo/view/robotodavtsi-proponuiut-2018-03-14

Травневі свята Із 28.04 по 06.05 — вихідні, заняття переносяться на 4 робочі суботи. Графік...

(044) 287-96-35 (заочна форма навчання)