Результати виборів до студентської ради АКС

Вітаємо новообраний склад студради нашого факультету!

Студентки АКС представили НУХТ на олімпіаді в Сумах

Три студентки напряму «комп’ютерні науки та інформаційні технології» взяли участь у Всеукраїнській олімпіаді з математики.

22 травня - вибори до студради!

Закликаємо всіх узяти участь у виборах протягом вівторка 22 травня (з 1:00 ночі до 23:59) на сайті http://cde3.nuft.edu.ua/

Результати виборів до студентської ради АКС

Четвер, 24 травня 2018

Студентки АКС представили НУХТ на олімпіаді в Сумах

Середа, 23 травня 2018

22 травня - вибори до студради!

Понеділок, 21 травня 2018

22 березня в НУХТ відбулась чергова зустріч англомовного розмовного клубу!

Цього четверга в рамках Speaking Club студенти нашого факультету разом із викладачем англійської мови та організатором клубу Наталією Олексіївною Божок радо приймали в стінах нашого закладу студентів із Аризони. Зустріч було присвячено темі гендерної рівності. Присутні мали змогу ближче познайомитися та обмінятися думками з актуальних питань сьогодення, а наостанок — пригоститися смаколиками.

Дякуємо за підтримку заступниці декана АКС Олені Петрівні Андріюк та кожному зі студентів, хто долучився до даного заходу. А також нагадуємо всім, що ви теж можете стати частинкою нашого Speaking club!

Зустрічі клубу проводяться кожні два тижні, по четвергах об 11:20. Місце проведення можна уточнити на кафедрі ділової іноземної мови та міжнародної комунікації (корпус В, 2-й поверх) або через Telegram: @ksu_li (Ксенія Лінкевич).

See you!

Травневі свята Із 28.04 по 06.05 — вихідні, заняття переносяться на 4 робочі суботи. Графік...

(044) 287-96-35 (заочна форма навчання)
01601, м. Київ, вул. Володимирська, 66, корпус «А», ауд. А-430