Результати виборів до студентської ради АКС

Вітаємо новообраний склад студради нашого факультету!

Студентки АКС представили НУХТ на олімпіаді в Сумах

Три студентки напряму «комп’ютерні науки та інформаційні технології» взяли участь у Всеукраїнській олімпіаді з математики.

22 травня - вибори до студради!

Закликаємо всіх узяти участь у виборах протягом вівторка 22 травня (з 1:00 ночі до 23:59) на сайті http://cde3.nuft.edu.ua/

Результати виборів до студентської ради АКС

Четвер, 24 травня 2018

Студентки АКС представили НУХТ на олімпіаді в Сумах

Середа, 23 травня 2018

22 травня - вибори до студради!

Понеділок, 21 травня 2018

Цієї весни проводиться перший міжуніверситетський турнір з кіберспорту Києва — Kyiv University Cup Dota2.

Турнір було започатковано двома університетами — НПУ ім. М.П. Драгоманова та НТУУ «КПІ ім. І. Сікорського», однак невдовзі до них долучились декілька інших вишів, серед яких і НУХТ. Слід відзначити, що представники нашого університету не лише взяли активну участь у організації змагань, а й зробили колосальний внесок у розроблення самого турніру.

Завдяки спільним зусиллям у змаганнях братимуть участь уже кільканадцять вишів. Серед них є представники не тільки Києва, а й Чернігова та Ніжина. В деяких університетах зареєструвалось по 10, а то й більше команд!

Від НУХТ подало заявки на участь 3 команди — Hell's Houds, Happy KEK і Lion. Згідно з правилами турніру, в основний етап має потрапити лише по 1–2 найкращі команди від кожного університету. Тож між нашими 3 командами пройде додатковий кваліфікаційний етап у рамках НУХТ для визначення 2 найкращих команд. Цей відбірковий етап буде проведено з 28 березня до 7 квітня в онлайн-режимі. Графік кваліфікаційних ігор:

• 28 березня: Hell's Houds — Happy KEK
  • 30 березня: Lion — Happy KEK
  • 1 квітня: Hell's Houds — Lion

Бажаємо успіхів нашим командам у відбірковому та основному етапах турніру!

Травневі свята Із 28.04 по 06.05 — вихідні, заняття переносяться на 4 робочі суботи. Графік...

(044) 287-96-35 (заочна форма навчання)
01601, м. Київ, вул. Володимирська, 66, корпус «А», ауд. А-430
Показати на мапі