Результати виборів до студентської ради АКС

Вітаємо новообраний склад студради нашого факультету!

Студентки АКС представили НУХТ на олімпіаді в Сумах

Три студентки напряму «комп’ютерні науки та інформаційні технології» взяли участь у Всеукраїнській олімпіаді з математики.

22 травня - вибори до студради!

Закликаємо всіх узяти участь у виборах протягом вівторка 22 травня (з 1:00 ночі до 23:59) на сайті http://cde3.nuft.edu.ua/

Результати виборів до студентської ради АКС

Четвер, 24 травня 2018

Студентки АКС представили НУХТ на олімпіаді в Сумах

Середа, 23 травня 2018

22 травня - вибори до студради!

Понеділок, 21 травня 2018

23–24 квітня в НУХТ проводилась 84-а міжнародна наукова конференція молодих учених, аспірантів і студентів «Наукові здобутки молоді — вирішенню проблем харчування людства у ХХІ столітті».

Студенти, аспіранти та викладачі наших кафедр узяли участь у роботі секції «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології». Вона складалася з трьох підсекцій:

• «Інноваційні рішення для інтегрованих автоматизованих систем управління»;
  • «Сучасні методи автоматизації процесів управління»;
  • «Інформаційні технології».

Учасники конференції виступили з доповідями за тематикою власних наукових досліджень. Після виступів доповідачі відповідали на запитання по своїх роботах. Доповіді учасників викликали в аудиторії інтерес, а деякі — навіть жваві дискусії. За результатами роботи конференції було визначено найкращі роботи по кожній підсекції.

Крім представників нашого факультету, на секції були присутні викладачі інших кафедр, факультетів та інститутів НУХТ. Цього разу до нас також завітали представники Київського національного університету технологій та дизайну (КНУТД) та Технічного ліцею Шевченківського району м. Києва.

Крім того, в рамках секції було прийнято до друку 74 тези доповідей від студентів, аспірантів і викладачів НУХТ, а також Сумського коледжу харчової промисловості НУХТ (м. Суми, Україна), ДВНЗ «Бердичівський коледж промисловості, економіки та права» (м. Бердичів, Україна) і Білоруського національного технічного університету (м. Мінськ, Білорусь).

Тези доповідей уже опубліковано на офіційному сайті НУХТ у розділі «Наукова діяльність» → «Матеріали конференцій» → 84 конференція (частина 2). Тези нашої секції знаходяться на сторінках із 270 по 347.

Скачати файл (22 МБ) можна за наступним посиланням:

Дякуємо всім за активну участь, бажаємо подальших наукових успіхів та запрошуємо до співпраці на наступних наукових конференціях!

Травневі свята Із 28.04 по 06.05 — вихідні, заняття переносяться на 4 робочі суботи. Графік...

(044) 287-96-35 (заочна форма навчання)
01601, м. Київ, вул. Володимирська, 66, корпус «А», ауд. А-430
Показати на мапі