Результати виборів до студентської ради АКС

Вітаємо новообраний склад студради нашого факультету!

Студентки АКС представили НУХТ на олімпіаді в Сумах

Три студентки напряму «комп’ютерні науки та інформаційні технології» взяли участь у Всеукраїнській олімпіаді з математики.

22 травня - вибори до студради!

Закликаємо всіх узяти участь у виборах протягом вівторка 22 травня (з 1:00 ночі до 23:59) на сайті http://cde3.nuft.edu.ua/

Результати виборів до студентської ради АКС

Четвер, 24 травня 2018

Студентки АКС представили НУХТ на олімпіаді в Сумах

Середа, 23 травня 2018

22 травня - вибори до студради!

Понеділок, 21 травня 2018

Сьогодні святкує свій 80-річний ювілей професор кафедри АІСК Борис Миколайович Гончаренко!

Професор Гончаренко є випускником КТІХП (нині — НУХТ) за фахом «машини та апарати харчових виробництв». Після випуску він також навчався в аспірантурі, захистив у нашому університеті кандидатську та докторську дисертації. У 1977-78 рр. працював на Кубі та написав посібник з автоматизації цукрового тростинного виробництва іспанською мовою. З 1996-го року Борис Миколайович є професором кафедри автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій (нині — автоматизації та інтелектуальних систем керування). Професор Гончаренко є автором численних наукових праць, винаходів, посібників, а також бере участь у роботі спеціалізованої вченої ради НУХТ по захисту кандидатських дисертацій.

Колектив факультету АКС щиро вітає ювіляра та дякує за багаторічну плідну працю на благо факультету та університету!

Бажаємо Борису Миколайовичу подальших здобутків у викладанні та науці, міцного здоров’я та наснаги!

Многая літа!

Травневі свята Із 28.04 по 06.05 — вихідні, заняття переносяться на 4 робочі суботи. Графік...

(044) 287-96-35 (заочна форма навчання)
01601, м. Київ, вул. Володимирська, 66, корпус «А», ауд. А-430