Результати виборів до студентської ради АКС

Вітаємо новообраний склад студради нашого факультету!

Студентки АКС представили НУХТ на олімпіаді в Сумах

Три студентки напряму «комп’ютерні науки та інформаційні технології» взяли участь у Всеукраїнській олімпіаді з математики.

22 травня - вибори до студради!

Закликаємо всіх узяти участь у виборах протягом вівторка 22 травня (з 1:00 ночі до 23:59) на сайті http://cde3.nuft.edu.ua/

Результати виборів до студентської ради АКС

Четвер, 24 травня 2018

Студентки АКС представили НУХТ на олімпіаді в Сумах

Середа, 23 травня 2018

22 травня - вибори до студради!

Понеділок, 21 травня 2018

30 квітня доцент кафедри вищої математики відзначає ювілей!

Нині — день народження Олени Іванівни Радзієвської, доцента кафедри вищої математики ім. проф. Можара В.І.

Олена Іванівна за фахом є математиком і викладачем. Свою педагогічну діяльність розпочала у школі, також працювала в науково-дослідній лабораторії КПІ, навчалась у аспірантурі НАН. Після цього почала працювати на кафедрі вищої математики НУХТ, захистила дисертацію, здобула ступінь кандидата фізико-математичних наук і звання доцента. В нашому університеті Олену Іванівну знають як компетентного та досвідченого викладача, відданого своїй справі.

З нагоди ювілею ректор НУХТ А.І.Українець нагородив О.І.Радзієвську почесною грамотою за багаторічну плідну науково-педагогічну працю з підготовки фахівців вищої кваліфікації, виховну роботу серед студентів, участь у громадському житті кафедри, факультету та університету.

Долучаємось до подяк і привітань, від імені колективу факультету АКС вітаємо іменинницю та бажаємо успіхів у всіх починаннях, здоров’я, сонячних днів, підтримки близьких людей!

Многая літа!

Травневі свята Із 28.04 по 06.05 — вихідні, заняття переносяться на 4 робочі суботи. Графік...

(044) 287-96-35 (заочна форма навчання)
01601, м. Київ, вул. Володимирська, 66, корпус «А», ауд. А-430