Результати виборів до студентської ради АКС

Вітаємо новообраний склад студради нашого факультету!

Студентки АКС представили НУХТ на олімпіаді в Сумах

Три студентки напряму «комп’ютерні науки та інформаційні технології» взяли участь у Всеукраїнській олімпіаді з математики.

22 травня - вибори до студради!

Закликаємо всіх узяти участь у виборах протягом вівторка 22 травня (з 1:00 ночі до 23:59) на сайті http://cde3.nuft.edu.ua/

Результати виборів до студентської ради АКС

Четвер, 24 травня 2018

Студентки АКС представили НУХТ на олімпіаді в Сумах

Середа, 23 травня 2018

22 травня - вибори до студради!

Понеділок, 21 травня 2018

21 квітня вже традиційно відбулася Всеукраїнська студентська олімпіада з програмування.

Цього року талановиті хлопці та дівчата, що навчаються на факультеті АКС, уже вкотре взяли участь у олімпіаді ACM-ICPC. Перший (регіональний) етап проходив у трьох ВНЗ міста Києва. Наші студенти змагалися на базі Національного університету біоресурсів і природокористування України.

Олімпіада входить до структури студентської Першості світу з програмування АСМ-ICPC, що проводиться серед ВНЗ усього світу за правилами, узгодженими з її вимогами. Всі учасники олімпіади реєструються на офіційному сайті Першості — https://icpc.baylor.edu/. Олімпіада проводиться в три етапи, кожен із яких має відповідні правила проведення, що можуть щорічно коригуватись або доповнюватись відповідно до умов та особливостей проведення змагань.

Цей чемпіонат був заснований у Техаському університеті в 1970 р., а свого нинішнього вигляду набув у 1977 році. Тоді фінал був проведений у рамках щорічної конференції ACM із інформатики, і з тих пір проводиться щорічно.

Чемпіонат проводиться під егідою асоціації обчислювальної техніки (ACM). Починаючи з 1989 року, організацією змагань займається університет Бейлора. У різний час спонсорами змагань були відомі бренди — Apple, AT&T і Microsoft, але з 1997 року і донині генеральним спонсором є компанія IBM.

З 1977 по 1989 роки в олімпіаді переважно брали участь команди вищих навчальних закладів США і Канади. Згодом же олімпіада перетворилась на всесвітнє змагання: у 2009 році в ній взяло участь 7109 команд із 88 країн, 100 з яких зійшлися в боротьбі за головний трофей у фінальному турнірі. Кількість команд продовжує зростати по 10–20% щороку.

Наші студенти також уже не перший рік беруть участь у цій олімпіаді. Цього року взяли участь 4 команди з різних курсів.

Усі учасники 1 етапу:

1. Литвин Анна, КН-4-6
  2. Мурга Ігор, КН-3-6
  3. Чобану Валерія, КН-3-6
  4. Прохоренко Валерія, КН-1-4
  5. Чорноплеча Анна, КН-1-4
  6. Іващенко Віталій, ІС-1-4М
  7. Римарчук Євгенія, ІС-1-4М
  8. Єрошенко Олександр, ІС-1-4М
  9. Устимук Іван, КН-2-4
  10. Касьян Євгеній, КН-2-4
  11. Сирота Владислав, КН-2-4
  12. Чернишов Ілля, КН-2-4
  13. Алісєєнко Богдан, КН-1-3
  14. Левчук Захар, КН-1-3
  15. Кривець Олександр, КН-1-3
  16. Кравчук Олександра, КН-1-3

Варто відзначити, що дехто з нинішніх учасників бере участь у різних олімпіадах міжнародного рівня вже не перший рік. Крім того, ці студенти також мають таланти не лише з програмування.

Організацією та підготовкою студентів на змагання займається доцент кафедри інформаційних систем Грибков Сергій Віталійович. За його словами, «програмування — це мистецтво, що є в кожного, але не кожен може запалити полум’я, яке гріє душу».

Результати змагань, за якими буде відібрано команди до участі у другому етапі, очікуються тут: http://icpc.org.ua/results.

Вболіваймо за наших студентів!

Травневі свята Із 28.04 по 06.05 — вихідні, заняття переносяться на 4 робочі суботи. Графік...

(044) 287-96-35 (заочна форма навчання)
01601, м. Київ, вул. Володимирська, 66, корпус «А», ауд. А-430
Показати на мапі