Завершилися захисти бакалаврських робіт

18 червня на кафедрі інформаційних систем завершилися захисти бакалаврських робіт.

Розпочалися захисти бакалаврських - 2018

7 червня на кафедрі інформаційних систем розпочалися захисти бакалаврських робіт. Протягом перших двох днів уже захистились 19 студентів, із них 18...

Вітаємо призерку олімпіади в Сумах!

17 травня 2018 року відбувся ІI етап Всеукраїнської студентської олімпіади з математики.

Завершилися захисти бакалаврських робіт

Вівторок, 19 червня 2018

Розпочалися захисти бакалаврських - 2018

Неділя, 10 червня 2018

Вітаємо призерку олімпіади в Сумах!

Середа, 06 червня 2018

Представники АКС у складі збірної команди НУХТ стали переможцями Хакатону агроінновацій, організованого для студентів агро- і технічних спеціальностей агрохолдингом МХП спільно з Radar Tech і AgroHub.

У складі збірної команди НУХТ виступили двоє представників АКС — студенти спеціальності «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології» Дібров Олексій Олександрович і Бондаренко Євгеній Андрійович (група АК-3-4). Також у команді були 2 представники інженерно-технічного інституту та 1 студентка інституту харчових технологій. Технічну підтримку забезпечив професор кафедри мехатроніки та пакувальної техніки Микола Володимирович Якимчук.

30-годинний хакатон (марафон) Student Agritech Challenge відбувся 12–13 травня і зібрав близько 150 учасників, які об’єдналися в 23 команди з різних міст України: Львова, Вінниці, Одеси, Дніпра та Києва для того, щоб за 30 годин розробити рішення реальних кейсів.

Головна мета хакатону полягала в стимулюванні креативної молоді розв’язувати завдання та виклики аграрного сектору. В цьому допомагали запрошені спеціалісти, спікери, ментори з ПАТ «Миронівський хлібопродукт», які виступили головним ініціатором та організатором челенджу.

Команди шукали інноваційні ідеї по оптимізації і автоматизації виробництва на основі кейсів МХП, представлених менторами агрохолдингу.

Під час хакатону в студентів була можливість вирішити реальний кейс від компанії, отримати консультації провідних експертів МХП, можливість попрацювати в одній команді з молодими спеціалістами провідного агрохолдингу Східної Європи.

Наша команда-переможець, за умовами конкурсу, отримує головний приз — поїздку в один з інноваційних технологічних парків Ізраїлю. Крім того, кращі учасники Хакатону будуть працевлаштовані в агрохолдингу МХП поза конкурсом.

Вітаємо наших студентів із перемогою та бажаємо подальших здобутків у майбутньому!

(044) 287-96-35 (заочна форма навчання)
01601, м. Київ, вул. Володимирська, 66, корпус «А», ауд. А-430
Показати на мапі