Заходи для молоді від представництва ЄС в Україні

У січні-жовтні 2018 р. пройдуть євровікторина, конкурс відео, дні кар’єри ЄС та конкурс Євроклубів!

Інститут післядипломної освіти запрошує викладачів на семінари!

ІПДО НУХТ запрошує записуватись на короткострокові семінари різної тематики терміном від 40 до 72 годин.

Запрошуємо на День відкритих дверей НУХТ!

У суботу 24 лютого з 10-ї до 13-ї години в університеті пройдуть заходи в рамках дня відкритих дверей.

Заходи для молоді від представництва ЄС в Україні

П'ятниця, 23 лютого 2018

Інститут післядипломної освіти запрошує викладачів на семінари!

Середа, 21 лютого 2018

Запрошуємо на День відкритих дверей НУХТ!

Вівторок, 20 лютого 2018

30 серпня факультет Автоматизації і комп'ютерних систем провів урочистий захід присвячений посвяті абітурієнтів в студенти. Цьогоріч родина АКС поповнилася 77 талановитими першокурсниками.

Посвята у студенти почалася зі слів привітання декана Форсюка Андрія Васильовича та знайомства з колективом деканату та завідуючими кафедр:
Автоматизації процесів управління - Ладанюком Анатолієм Петровичем
Інтегрованих автоматизованих систем управління - Ельперіним Ігорем Володимировичем
Інформаційних систем - Самсоновим Валерієм Васильовичем
вищої математики імені проф. Можара В.І. - Мартиненком Михайлом Антоновичем
Інформатики - в. о. зав. кафедри Грибковим Сергієм Віталійовичем.
Після настанов зав. кафедр, декан розповів про організацію навчального процесу, а голова студради Денис Заноздрій провідав про самоорганізацію студентів і відповів на питання.

Після видачі пропусків і розподілення на группи, першокурсників познайомили з їх старшими та молодшими кураторами. В кінці урочистостей новим членам родини АКС провели екскурсію по кафедрам та університету.

Шановні першокурсники!
Ви прийшли у навчальний заклад здобувати знання, здійснити свою мрію, досягти мету у житті, зустріти добрих і надійних друзів. Всі тривоги і хвилювання, пов’язані зі вступом залишились позаду. Попереду студентський час, цікавий і різноманітний, наповнений лекційним, практичними, семінарськими та лабораторними заняттями, заліками та іспитами, екскурсіями та концертами і багатьма іншими подіями важкого, але найкращого студентського життя.

Рейтингові списки за результатами зимової сесії 2017/18 н.р.
Золотий байт - 2018 Триває реєстрація на міжнародний ІТ-чемпіонат!

(044) 287-96-35 (заочна форма навчання)
01601, м. Київ, вул. Володимирська, 66, корпус «А», ауд. А-430
Показати на мапі