Завершилися захисти бакалаврських робіт

18 червня на кафедрі інформаційних систем завершилися захисти бакалаврських робіт.

Розпочалися захисти бакалаврських - 2018

7 червня на кафедрі інформаційних систем розпочалися захисти бакалаврських робіт. Протягом перших двох днів уже захистились 19 студентів, із них 18...

Вітаємо призерку олімпіади в Сумах!

17 травня 2018 року відбувся ІI етап Всеукраїнської студентської олімпіади з математики.

Завершилися захисти бакалаврських робіт

Вівторок, 19 червня 2018

Розпочалися захисти бакалаврських - 2018

Неділя, 10 червня 2018

Вітаємо призерку олімпіади в Сумах!

Середа, 06 червня 2018

Як ви вже, мабуть, знаєте, щорічно в другу суботу осені Україна відзначає День фізичної культури та спорту. В честь цього свята 10 вересня на головній вулиці Києва була проведена наймасштабніша спортивна подія року, фестиваль Intersport RUN UA 2017.

Відкривали захід марафоном дистанцією в 10, 5 та 2км, де студенти нашого факультету також брали участь. Так в рамках заходу всі бажаючі мали можливість випробувати себе в різноманітних видах спорту, таких як легка атлетика, баскетбол, важка атлетика, футбол, бокс та інші. Потрапити на тренування кросфіт та Zumba. Подивитися на виступ вуличних танцівників, велосипедистів-аматорів та ролерів. Молодша ліга змагалися за призові місця та кубки серед бойових видів мистецтва.

Підсумовуючи, наші спортсмени-активісти ділилися приємними емоціями від спортивної атмосферою, що панувала в той день на Хрещатику і вже готуються до участі в наступному році.

(044) 287-96-35 (заочна форма навчання)
01601, м. Київ, вул. Володимирська, 66, корпус «А», ауд. А-430
Показати на мапі