30 серпня факультет Автоматизації і комп'ютерних систем провів урочистий захід присвячений посвяті абітурієнтів в студенти. Цьогоріч родина АКС поповнилася 77 талановитими першокурсниками.

Посвята у студенти почалася зі слів привітання декана Форсюка Андрія Васильовича та знайомства з колективом деканату та завідуючими кафедр:
Автоматизації процесів управління - Ладанюком Анатолієм Петровичем
Інтегрованих автоматизованих систем управління - Ельперіним Ігорем Володимировичем
Інформаційних систем - Самсоновим Валерієм Васильовичем
вищої математики імені проф. Можара В.І. - Мартиненком Михайлом Антоновичем
Інформатики - в. о. зав. кафедри Грибковим Сергієм Віталійовичем.
Після настанов зав. кафедр, декан розповів про організацію навчального процесу, а голова студради Денис Заноздрій провідав про самоорганізацію студентів і відповів на питання.

Після видачі пропусків і розподілення на группи, першокурсників познайомили з їх старшими та молодшими кураторами. В кінці урочистостей новим членам родини АКС провели екскурсію по кафедрам та університету.

Шановні першокурсники!
Ви прийшли у навчальний заклад здобувати знання, здійснити свою мрію, досягти мету у житті, зустріти добрих і надійних друзів. Всі тривоги і хвилювання, пов’язані зі вступом залишились позаду. Попереду студентський час, цікавий і різноманітний, наповнений лекційним, практичними, семінарськими та лабораторними заняттями, заліками та іспитами, екскурсіями та концертами і багатьма іншими подіями важкого, але найкращого студентського життя.

30 листопада - День факультету! Запрошуємо всіх відвідати святковий вечір, приурочений до дня факультету АКС!
25 листопада - День відкритих дверей! 25 листопада 2017 року в холі центрального корпусу А буде проведено День відкритих дверей...

(044) 287-96-35 (заочна форма навчання)
01601, м. Київ, вул. Володимирська, 66, корпус «А», ауд. А-430
Показати на мапі